Вантажна шина Starmaxx GC700 315/80 R22.5 156K
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx GC700 315/80 R22.5 156K 315/80 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx GC700 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 8 →Starmaxx GC700 (рульова вісь) 315/80 R22.5 156/150K | 10 936 грн. |
Starmaxx GC 700 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150K | 9 878 грн. |
Starmaxx GC 700 (рулевая) (315/80R22.5 156K) | 9 929 грн. |
Starmaxx GC700 (универсал-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 18PR | 9 770 грн. |
Starmaxx GC700 (315/80R22.5 156K) | 16 214 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Starmaxx GC700 315/80 R22.5 156K
Ціни на Starmaxx GC700 315/80 R22.5 156K |
---|---|---|---|---|
Starmaxx GC700 315/80 R22.5 154L | від 12 095 грн. | 2 пропозиції | ||
Starmaxx GC700 315/80 R22.5 156K | від 9 770 грн. | 8 пропозицій |