Вантажна шина Starmaxx GH100 245/70 R19.5 141J
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx GH100 245/70 R19.5 141J 245/70 R19.5 " 136 M 245/70 R19.5 " 141 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx GH100 245/70 R19.5 141J
Усі ціни 7 →Starmaxx GH100 (рулевая) 245/70 R19.5 141/140J PR18 | 9 463 грн. |
Starmaxx GH100 (рулевая) 245/70 R19.5 141/140J 18PR | 9 370 грн. |
Starmaxx GH100 (245/70R19.5 141J) | 9 523 грн. |
Грузовые шины Starmaxx GH100 (рулевая) 245/70 R19.5 141/140J 18PR 10025682 | 9 694 грн. |
Starmaxx GH100 (причіпна) 245/70 R19.5 141/140J PR18 | 9 370 грн. |
Starmaxx GH100 рульова рульова (245/70R19,5 141/140J) 438956 | 9 419 грн. |
Вантажні шини Starmaxx GH100 (рульова) 245/70 R19.5 141/140J 18PR | 10 276 грн. |
Модификації Starmaxx GH100 245/70 R19.5 141J
Ціни на Starmaxx GH100 245/70 R19.5 141J |
---|---|---|---|---|
Starmaxx GH100 245/70 R19.5 136M | від 7 592 грн. | 3 пропозиції | ||
Starmaxx GH100 245/70 R19.5 141J | від 9 370 грн. | 7 пропозицій |