Вантажна шина Starmaxx GZ300 225/75 R17.5 129M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx GZ300 225/75 R17.5 129M 225/75 R17.5 " 129 M 235/75 R17.5 " 132 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx GZ300 225/75 R17.5 129M
Усі ціни 6 →Starmaxx GZ300 (рулевая) 225/75 R17.5 129/127M | 5 423 грн. |
Грузовые шины Starmaxx GZ-300 (рулевая) 225/75 R17.5 129/127M 14PR 1002357 | 6 331 грн. |
Starmaxx GZ300 (рулевая) 225/75 R17.5 129/127M | 5 483 грн. |
Starmaxx GZ300 (рулевая) 225/75 R17.5 129/127M | 6 250 грн. |
Starmaxx GZ300 рульова рульова (225/75R17,5 129/127M) 361866 | 6 084 грн. |
Вантажні шини Starmaxx GZ-300 (рульова) 225/75 R17.5 129/127M 14PR | 6 711 грн. |
Модификації Starmaxx GZ300 225/75 R17.5 129M
Ціни на Starmaxx GZ300 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Starmaxx GZ300 225/75 R17.5 129M | від 5 423 грн. | 6 пропозицій | ||
Starmaxx GZ300 235/75 R17.5 132M | від 6 293 грн. | 21 пропозиція |