Вантажна шина Starmaxx LCW710 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx LCW710 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx LCW710 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 14 →Starmaxx LCW710 (прицепная) 385/65 R22.5 160K | 16 564 грн. |
Starmaxx LCW710 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 15 562 грн. |
Starmaxx LCW710 (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 160K 20PR | 15 615 грн. |
Starmaxx LCW710 385/65 R22.5 160K | 15 170 грн. |
Starmaxx LCW710 (прицепная) 385/65 R22.5 160K | 15 973 грн. |
ще 9 пропозицій