Вантажна шина Starmaxx LZ300 435/50 R19.5 160J
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx LZ300 435/50 R19.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx LZ300 435/50 R19.5 160J
Усі ціни 7 →Starmaxx LZ300 (прицепная) 435/50 R19.5 160J PR20 | 16 426 грн. |
Starmaxx LZ300 (прицепная) 435/50 R19.5 160J 20PR | 15 970 грн. |
Грузовые шины Starmaxx LZ300 (прицепная) 435/50 R19.5 160J 20PR 1002568278 | 16 665 грн. |
Starmaxx LZ300 (435/50R19.5 160J) | 16 585 грн. |
Starmaxx LZ300 (причіпна) 435/50 R19.5 160J 20PR | 15 970 грн. |
Starmaxx LZ300 причіпна (435/50R19,5 160J) 440083 | 16 193 грн. |
Вантажні шини Starmaxx LZ300 (причіпна) 435/50 R19.5 160J 20PR | 17 665 грн. |
Схожі