Вантажна шина Starmaxx LZ305 215/75 R17.5 135J
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx LZ305 215/75 R17.5 135J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx LZ305 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 22 →Starmaxx LZ305 (причіпна вісь) 215/75 R17.5 135/133J | 6 162 грн. |
Starmaxx LZ305 (универсальная) 215/75 R17.5 135/133J | 6 066 грн. |
Starmaxx LZ305 (универсальная) (215/75R17.5 135J) | 5 558 грн. |
Starmaxx LZ305 (универсальная) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 5 825 грн. |
Starmaxx LZ305 215/75 R17.5 135/133J | 5 700 грн. |
ще 17 пропозицій