Похідний ніж Steel Will F53-13 Gienah
Відео 1Фото 4 |
Steel Will F53-13 Gienah |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steel Will 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steel Will.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steel Will F53-13 Gienah
Усі ціни 12 →Steel Will Gienah (SWF53-13) blue | 3 444 грн. |
Карманный нож Steel Will Gienah синий SWF53-13 | 3 444 грн. |
Ніж Steel Will Gienah Blue (SWF53-13) | 3 444 грн. |
Ніж Steel Will Gienah Blue (SWF53-13) SWF53-13 | 3 444 грн. |
Нож Steel Will Gienah синий (SWF53-13) SWF53-13 | 3 444 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →