Похідний ніж Steel Will F73-10 Screamer
Відео 2Фото 9 |
Steel Will F73-10 Screamer |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steel Will 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steel Will.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steel Will F73-10 Screamer
Усі ціни 13 →Steel Will Screamer (SWF73-14) blue | 3 444 грн. |
Карманный нож Steel Will Screamer синий SWF73-14 | 3 444 грн. |
Ніж Steel Will Screamer Blue (SWF73-14) | 3 444 грн. |
Ніж Steel Will Screamer Blue (SWF73-14) SWF73-14 | 3 444 грн. |
Нож Steel Will Screamer синий (SWF73-14) SWF73-14 | 3 444 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →