Будівельний фен STEINEL HL 2020 E 352202
Відео 1Фото 5 |
STEINEL HL 2020 E 352202 |
|
Модель 008192 поставляється без кейса і насадок; модель 052782 поставляється з трьома насадками без кейса; в комплекті моделі 352202 кейс і одна насадка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STEINEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STEINEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STEINEL HL 2020 E 352202
Steinel Технічний фен Steinel HL 2020 E (352202) | 4 008 грн. |
Будівельний фен Steinel HL 2020 E 352 202 | 4 008 грн. |
Будівельний фен Steinel HL 2020 E (352202) 352202 | 4 008 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості будівельного фена STEINEL HL 2020 E 352202:
- Крок регулювання температури — 10 °C
- Довжина мережевого кабелю — 2.2 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →