Плита Stenson ME-0011 S білий
Stenson ME-0011 S 2021 рік білий сірий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stenson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stenson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stenson ME-0011 S білий
Плита електрична переносна Stenson ME-0011S | 308 грн. |
Плита електрична переносна Stenson ME-0011S | 370 грн. |
Плита електрична переносна 1000W d155мм 21*21*5см Stenson (ME-0011S) | 324 грн. |
Модификації Stenson ME-0011 S
Ціни на Stenson ME-0011 S |
---|---|---|---|---|
Stenson ME-0011 S білий | від 308 грн. | 3 пропозиції | ||
Stenson ME-0011 G сірий | від 500 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →