Каструля Stenson MH-2981
Stenson MH-2981 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stenson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stenson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stenson MH-2981
Каструля з кришкою інд.дно "Line" 3.6л Stenson MH-2981 20*11.5см | 849 грн. |
Кастрюля з кришкою інд.дно "Line" 3.6л 20*11.5см Stenson (MH-2981) | 474 грн. |
Кастрюля Stenson Line 3,6 л (MH-2981) | 772 грн. |
Каструля з кришкою інд.дно "Line" 3.6л Stenson MH-2981 20*11.5см | 772 грн. |
Модификації Stenson MH-2981
Ціни на Stenson MH-2981 |
---|---|---|---|---|
Stenson MH-2979 | від 657 грн. | 1 пропозиція | ||
Stenson MH-2980 | від 557 грн. | 2 пропозиції | ||
Stenson MH-2981 | від 474 грн. | 4 пропозиції | ||
Stenson MH-2982 | від 530 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →