Кущоріз STIHL HSE 52
Відео 4Фото 2 |
STIHL HSE 52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STIHL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STIHL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STIHL HSE 52
Кущоріз Stihl HSE 52 (48180113507) | 5 587 грн. |
Электроножницы Stihl HSE 52 | 5 699 грн. |
Кусторез Stihl HSE 52 (48180113507) | 5 583 грн. |
Кущоріз Stihl HSE 52 (48180113507) | 5 577 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →