Стабілізатор напруги Strum ST-7-12 Home 7000 Вт
Фото 5 |
Strum ST-7-12 Home 7000 Вт
Тип:тиристорний
Потужність:активна 7000 Вт
Вхідна напруга:100 – 280 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):4.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Всі характеристики
Купити Strum ST-7-12 Home 7000 Вт
Усі ціни 6 →Стабілізатор напруги Струм СНТО-7-12 Home | 16 700 грн. |
Стабилизатор напряжения Струм СНТО-7-12 Home | 16 700 грн. |
Стабилизатор Струм СНТО-7-12 | 16 700 грн. |
Стабілізатор напруги тиристорний 7 кВт Струм СНТО-7-12 Home (32А) | 16 700 грн. |
Стабілізатор напруги СТРУМ СНТО-7-12 HOME | 16 700 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Strum ST-7-12 Home:
- Кількість ступенів стабілізації — 12
- Номінальні вхідні напруги — 135 – 265 В
Модификації Strum ST-7-12 Home
Ціни на Strum ST-7-12 Home |
---|---|---|---|---|
Strum ST-5-12 Home 5000 Вт | від 15 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Strum ST-7-12 Home 7000 Вт | від 16 700 грн. | 6 пропозицій | ||
Strum ST-9-12 Home 9000 Вт | від 17 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Strum ST-11-12 Home 11000 Вт | від 22 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Strum ST-14-12 Home 14000 Вт | від 17 250 грн. | 4 пропозиції | ||
Strum ST-18-12 Home 18000 Вт | від 32 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Strum ST-22-12 Home 22000 Вт | від 38 900 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →