Біти / торцеві голівки Sturm 1040-08-SS2
Sturm 1040-08-SS2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm 1040-08-SS2
Отвертка с набором бит Sturm 26шт. (1040-08-SS2) | 678 грн. |
Викрутка з насадками Sturm, 26 шт. 1040-08-SS2 | 645 грн. |
Викрутка з насадками Sturm 1040-08-SS2, 26 шт | 678 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →