Точильний верстат Sturm BG60180 72 мм / 180 Вт 230 В
Фото 4 |
Sturm BG60180 72 мм / 180 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm BG60180 72 мм / 180 Вт 230 В
Усі ціни 6 →Заточной станок для сверл Sturm (BG60180) | 1 467 грн. |
Станок для затачивания сверл (3-12 мм) Sturm BG60180 | 1 468 грн. |
Станок для затачивания сверл Sturm BG60180 | 1 467 грн. |
Точильний верстат для свердел Sturm BG60180 | 1 394 грн. |
Верстат для заточування Sturm BG60180 | 1 467 грн. |
Точильний верстат для сверел 180 Вт Sturm BG60180 3-12 мм | 1 467 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →