Тример Sturm BT8933S
Легка і зручна у використанні мотокоса середньої потужності, призначена для косіння трави, боротьби з бур'янами і кущової порослю на ділянках значній площі. Модель відрізняється можливістю тривалої безперервної роботи, а також покращеної ранцевою ремінною системою. Крім тримерною головки з кордом завтовшки 2 мм, комплектується лопатевим ножем і фрезерним диском-кущорізом. Таким чином, діапазон виконуваних робіт простягається від косіння м'якою молодої трави до зрізання кущів і пагонів дерев з товщиною стебла/гілки до 20 мм.
Крутний момент від 2-х тактного бензинового двигуна потужністю 2,2 к.с. передається до кутового редуктора за допомогою жорсткого валу. Таке рішення дало змогу зробити конструкцію несучої розбірної штанги, але багаторазово підсилило надійність мотокоси Sturm BT8933S. Сталеві загартовані шестерні редуктора і хромування поршневої групи забезпечують високий моторесурс, а насос для підкачки палива максимально полегшує процедуру старту. Ця модель комплектується зручним ранцевим ременем з додатковою поролоновою накладкою на плечі. Крім цього в комплекті є пластикова захисна накладка на стегно, оснащена карабіном для кріплення штанги. Таке додаткове оснащення повністю розвантажує руки і дозволяє оператору виконувати великі обсяги робіт без передчасної втоми.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Купити Sturm BT8933S
Усі ціни 6 →Мотокоса Sturm (BT8933S) | 7 014 грн. |
Мотокоса "профи" Sturm BT8933S | 7 014 грн. |
Бензиновий триммер-кущоріз Sturm BT8933S | 8 310 грн. |
Бензотример Sturm BT8933S | 6 664 грн. |
Тример Sturm BT8933S | 7 014 грн. |
Бензинова мотокоса-кущоріз Sturm BT8933S 1600 Вт | 7 014 грн. |
Модификації Sturm BT8933S
Ціни на Sturm BT8933S |
---|---|---|---|---|
Sturm BT8933S | від 6 664 грн. | 6 пропозицій | ||
Sturm BT8952S | від 7 500 грн. | 1 пропозиція |