Радіокерована машина Sulong Toys Off-Road Crawler Rock Sport 1:20
Sulong Toys Off-Road Crawler Rock Sport 1:20
Тип:краулер, трюкові
Масштаб моделі:1:20
Двигун:електричний
Привод:повний
Функції:міжосьовий диференціал
Металевий корпус.
Всі характеристики
Характеристики Off-Road Crawler Rock Sport 1:20
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sulong Toys 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sulong Toys.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sulong Toys Off-Road Crawler Rock Sport 1:20
Усі ціни 24 →Машинка на радіокеруванні Sulong Toys Off-Road Crawler Rock Sport чорний ( | 1 149 грн. |
Автомобиль Sulong Toys Off-road crawler на р/у 1:20 Rock Sport черный (SL- | 1 497 грн. |
Автомобіль Sulong Toys OFF-ROAD CRAWLER на р/у – ROCK SPORT (SL-110AB) | 1 497 грн. |
Машинка Sulong Toys Off-road crawler Rock Sport чорна радіокерована (SL-11 | 1 149 грн. |
Радіокерована іграшка Sulong Toys OFF-ROAD CRAWLER ROCK SPORT Чорний 1:20 | 1 434 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →