Радіокерована машина Sulong Toys Off-Road Crawler Speed King 1:14
Sulong Toys Off-Road Crawler Speed King 1:14
Тип:багі, шорт-корс
Масштаб моделі:1:14
Двигун:електричний
Привод:повний
Функції:міжосьовий диференціал
Металевий корпус.
Всі характеристики
Характеристики Off-Road Crawler Speed King 1:14
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sulong Toys 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sulong Toys.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sulong Toys Off-Road Crawler Speed King 1:14
Усі ціни 26 →Машинка на радіокеруванні Sulong Toys Off-Road Crawler Speed King сірий (S | 2 397 грн. |
Автомобиль Sulong Toys Off-road Crawler на р/у – Speed King (черный металл | 2 397 грн. |
Автомобіль Sulong Toys OFF-ROAD CRAWLER на р/у – SPEED KING (SL-153RHMBl) | 2 397 грн. |
Машинка Sulong Toys Off road crawler Speed king на радіокеруванні 1:14 чор | 2 397 грн. |
Радіокерована іграшка Sulong Toys OFF-ROAD CRAWLER SPEEDKING Чорний 1:14 ( | 2 045 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →