Лампа для манікюру Sun SUNUV 4S 48
Відео 6Фото 4 |
Sun SUNUV 4S 48 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sun SUNUV 4S 48
Усі ціни 15 →Лампа SUNUV 4S UV/LED для полімеризації | 1 799 грн. |
УФ LED лампа SUNUV SUN4S, 48W, білий (FL940134) | 1 966 грн. |
УФ LED світлодіодна лампа для манікюру SUNUV Sun 4S 48 Вт таймер 10 30 60 | 1 945 грн. |
Лампа SUN 4S 48 ВТ LED UV чорна, світлодіодна для манікюру і педикюру | 1 784 грн. |
Лампа SUNUV SUN PLUS 4S 48W UV/LED, біло-рожева | 1 735 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →