Вантажна шина Sunfull HF702 11 R20 152J
Відео 2 | Товар застарів 7 555 грн. Тип: універсальна; Ширина ("): 11; Діаметр ("): 20; Індекс навантаження: 152; |
Виберіть розмір вантажної шини
Sunfull HF702 11 R20 152J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunfull 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunfull.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Sunfull HF702 11 R20 152J
Ціни на Sunfull HF702 11 R20 152J |
---|---|---|---|---|
Sunfull HF702 8.25 R20 139K | від 6 688 грн. | 1 пропозиція | ||
Sunfull HF702 8.25 R20 139L | від 6 688 грн. | 7 пропозицій | ||
Sunfull HF702 9 R20 144K | від 7 511 грн. | 11 пропозицій | ||
Sunfull HF702 10 R20 149K | від 8 774 грн. | 12 пропозицій | ||
Sunfull HF702 11 R20 152K | від 10 165 грн. | 13 пропозицій | ||
Sunfull HF702 12 R20 156K | від 10 272 грн. | 11 пропозицій |