Вантажна шина Sunfull SAR518 265/70 R19.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Sunfull SAR518 265/70 R19.5 143J 265/70 R19.5 " 143 J 285/70 R19.5 " 150 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunfull 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunfull.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunfull SAR518 265/70 R19.5 143J
Sunfull SAR518 (265/70R19.5 143J) | 6 527 грн. |
Sunfull SAR518 (універсальна) 265/70 R19.5 143/141J PR18 | 6 720 грн. |
Sunfull SAR518 універсальна універсальна (265/70R19,5 143/141J) 287949 | 6 636 грн. |
Модификації Sunfull SAR518 265/70 R19.5 143J
Ціни на Sunfull SAR518 265/70 R19.5 143J |
---|---|---|---|---|
Sunfull SAR518 265/70 R19.5 143J | від 6 527 грн. | 3 пропозиції | ||
Sunfull SAR518 285/70 R19.5 150J | від 7 811 грн. | 13 пропозицій |