Акваріумний компресор SunSun CW-120
Фото 4 |
SunSun CW-120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunSun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunSun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunSun CW-120
Помпа течії(волнообразователь) SunSun CW-120 700-8000 л/год 20W | 2 504 грн. |
Волоутворювач SunSun CW-120 для акваріума на магніті | 2 504 грн. |
Помпа течії волнообразователь Sunsun CW-120 700-8000 л/год 20 Вт | 2 754 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →