Акваріум SunSun HRG 127 л
Фото 5 |
SunSun HRG 800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunSun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunSun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunSun HRG 127 л
Акваріум комплект SunSun HRG 800 White - 127 літрів Білий | 11 620 грн. |
Акваріум комплект з підставкою SunSun HRG 800 Black - 127 літрів Чорний | 17 600 грн. |
Акваріум комплект з підставкою SunSun HRG 800 White - 127 літрів Білий | 17 600 грн. |
Акваріумний комплект Sunsun HRG 800 White 127 літрів | 12 782 грн. |
Модификації SunSun HRG
Ціни на SunSun HRG |
---|---|---|---|---|
SunSun HRG 52 л | від 4 845 грн. | 2 пропозиції | ||
SunSun HRG 72 л | від 6 345 грн. | 2 пропозиції | ||
SunSun HRG 127 л | від 11 620 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →