Гайковерт Suntech SM-43-4033PK3
Suntech SM-43-4033PK3 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suntech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suntech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suntech SM-43-4033PK3
Усі ціни 9 →Пневматический гайковерт SUNTECH SM-43-4033PK3 | 6 119 грн. |
Пневматический гайковерт SUNTECH SM-43-4033PK3 | 5 953 грн. |
Пневматичний гайковерт Suntech SM-43-4033PK3 | 6 347 грн. |
Пневматичний гайковерт Suntech SM-43-4033PK3 Pro | 7 010 грн. |
Пневматичний гайковерт Suntech SM-43-4033PK3 Pro | 7 015 грн. |
ще 4 пропозиції
Особливості комплектації:
- Модель SM-43-4033P — поставляється без кейса та аксесуарів
- Модель SM-43-4033PK — поставляється з кейсом і набір торцевих головок (6 шт)
- Модель SM-43-4033PK2 — поставляється з кейсом, набір торцевих головок (19 шт) та ключем-тріскачкою
Модификації Suntech SM-43-4033PK3
Ціни на Suntech SM-43-4033PK3 |
---|---|---|---|---|
Suntech SM-43-4033PK | від 6 574 грн. | 3 пропозиції | ||
Suntech SM-43-4033PK3 | від 5 953 грн. | 9 пропозицій | ||
Suntech SM-43-4033PK2 | від 12 052 грн. | 2 пропозиції | ||
Suntech SM-43-4033P | від 4 821 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →