Пряма шліфмашина Suntech SM-51-3011BK
Suntech SM-51-3011BK без кейскейс |
|
Модель SM-51-3011B поставляється без кейса, а модель SM-51-3011BK — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suntech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suntech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suntech SM-51-3011BK
Усі ціни 8 →Пневматическая шлифмашина SUNTECH SM-51-3011BK | 3 024 грн. |
Пневматическая шлифмашина SUNTECH SM-51-3011BK | 2 722 грн. |
Пряма шліфмашина Suntech SM-51-3011BK | 2 695 грн. |
Пневматична пряма шліфувальна машина Suntech SM-51-3011BK | 2 991 грн. |
Пневматична пряма шліфувальна машина Suntech SM-51-3011BK | 2 996 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Suntech SM-51-3011BK
Ціни на Suntech SM-51-3011BK |
---|---|---|---|---|
Suntech SM-51-3011B | від 2 073 грн. | 7 пропозицій | ||
Suntech SM-51-3011BK | від 2 695 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →