Полірувальна машина Suntech SM-66-6133B
Suntech SM-66-6133B 125 мм150 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suntech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suntech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suntech SM-66-6133B
Орбитальная шлифмашина SUNTECH SM-66-6133B | 4 955 грн. |
Орбитальная шлифмашина SUNTECH SM-66-6133B | 4 821 грн. |
Полірувальна машина Suntech SM-66-6133B | 4 812 грн. |
Модификації Suntech SM-66-6133B
Ціни на Suntech SM-66-6133B |
---|---|---|---|---|
Suntech SM-65-6133B | від 4 400 грн. | 7 пропозицій | ||
Suntech SM-66-6133B | від 4 812 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →