Дриль Suntech SM-75-7500-02
Suntech SM-75-7500-02 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suntech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suntech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suntech SM-75-7500-02
Усі ціни 6 →Дрель пневматическая SUNTECH SM-75-7500-02 | 3 021 грн. |
Дрель пневматическая SUNTECH SM-75-7500-02 | 2 812 грн. |
Дриль пневматичний Suntech SM-75-7500-02 | 2 800 грн. |
Пневматична дриль Suntech SM-75-7500-02 | 3 109 грн. |
Пневматична дриль Suntech SM-75-7500-02 | 3 145 грн. |
Пневматична дриль Suntech SM-75-7500-02 | 3 114 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →