Вантажна шина Supercargo SC216 235/75 R17.5 143K
Виберіть розмір вантажної шини
Supercargo SC216 235/75 R17.5 143K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Supercargo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Supercargo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Supercargo SC216 235/75 R17.5 143K
Supercargo SC216 (рульова вісь) 235/75 R17.5 143/141K | 6 335 грн. |
Supercargo SC216 (рулевая) 235/75 R17.5 143/141K PR18 | 5 663 грн. |
Supercargo SC216 (руль/прицеп) 235/75 R17.5 143/141K 18PR | 5 668 грн. |