Вантажна шина Supercargo SC329 295/60 R22.5 149J
Виберіть розмір вантажної шини
Supercargo SC329 295/60 R22.5 149J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Supercargo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Supercargo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Supercargo SC329 295/60 R22.5 149J
Supercargo SC329 (приводная) 295/60 R22.5 149/146J 18PR | 9 853 грн. |
Supercargo SC329 ведуча (295/60R22,5 149/146J) 362429 | 9 780 грн. |
Шина Supercargo SC329 (ведуча) 295/60 R22.5 149/146J PR18 | 10 741 грн. |
Модификації Supercargo SC329 295/60 R22.5 149J
Ціни на Supercargo SC329 295/60 R22.5 149J |
---|---|---|---|---|
Supercargo SC329 295/60 R22.5 149J | від 9 780 грн. | 3 пропозиції | ||
Supercargo SC329 295/60 R22.5 150M | від 9 221 грн. | 14 пропозицій | ||
Supercargo SC329 315/60 R22.5 152M | від 8 705 грн. | 19 пропозицій |