Ланцюгова пила Svityaz BP-45-18 Pro (101454)
Фото 5 |
Svityaz BP-45-18 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Svityaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Svityaz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Svityaz BP-45-18 Pro
Усі ціни 15 →Бензопила ланцюгова Світязь БП-45-18PRO (101454) | 2 663 грн. |
Бензопила Свитязь БП-45-18 Pro (3.6кВт, 5.5кг) | 2 107 грн. |
Бензопила ланцюгова СВІТЯЗЬ БП-45-18PRO | 2 143 грн. |
Пила ланцюгова бензинова - бп-45-18 pro (3.6кВт, 5.5кг) (світязь) | 2 111 грн. |
Бензопила СВІТЯЗЬ БП-45-18 PRO (101454) | 2 159 грн. |
ще 10 пропозицій