Жорсткий диск Synology HAT5300 HAT5300-4T 4 ТБ
Відео 12 |
Synology HAT5300 HAT5300-4T 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Synology 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Synology.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Synology HAT5300 HAT5300-4T 4 ТБ
Усі ціни 17 →Synology HAT5300-4T | 9 250 грн. |
Жорсткий диск Synology 3.5" 4TБ SATA 7200(HAT5300-4T) HAT5300-4T | 10 201 грн. |
Жорсткий диск SYNOLOGY 3.5" 4TБ SATA 7200(HAT5300-4T) | 10 201 грн. |
Жесткий диск Synology 3.5" 4tб sata 7200 hat5300-4t | 10 586 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Synology HAT5300 HAT5300-4T
Ціни на Synology HAT5300 HAT5300-4T |
---|---|---|---|---|
Synology HAT5300 HAT5300-4T 4 ТБ | від 9 250 грн. | 17 пропозицій | ||
Synology HAT5300 HAT5300-8T 8 ТБ | від 10 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Synology HAT5300 HAT5300-12T 12 ТБ | від 23 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Synology HAT5300 HAT5300-16T 16 ТБ | від 28 890 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →