Жорсткий диск Synology HAT5310 HAT5310-18T 18 ТБ
Synology HAT5310 HAT5310-18T 18 ТБ 8 ТБ18 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Synology 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Synology.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Synology HAT5310 HAT5310-18T 18 ТБ
Усі ціни 9 →Жорсткий диск Synology HAT5310 18 TB (HAT5310-18T) HAT5310 18 TB (HAT5310- | 35 407 грн. |
Жорсткий диск Synology 3.5" SATA 3.0 18TБ 7200 HAT5310-18T | 33 665 грн. |
Synology 3.5" 18TБ SATA 7200 hat5310-18t | 36 506 грн. |
Synology HAT5300 18TB SATA/512MB (HAT5310-18T) HAT5310-18T | 35 799 грн. |
Synology HAT5310-18T | 39 438 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Synology HAT5310 HAT5310-18T
Ціни на Synology HAT5310 HAT5310-18T |
---|---|---|---|---|
Synology HAT5310 HAT5310-8T 8 ТБ | від 11 640 грн. | 18 пропозицій | ||
Synology HAT5310 HAT5310-18T 18 ТБ | від 33 665 грн. | 9 пропозицій |
Рекомендуємо