Автоакумулятор TAB Polar Blue 60044B
від 4 387 до 5 899 грн. Порівняти ціни 9 →Призначення:авто Ємність:100 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:950 A |
Модифікації TAB Polar Blue 9
Характеристики
TAB 60044B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TAB Polar Blue 60044B
Сортувати
Tab 6СТ-100 АзЕ (TPB100-0) Polar Blue Euro | 4 706 грн. |
TAB Polar Blue Euro 55Ач 12В (121100) | 4 929 грн. |
Акумулятор автомобільний TAB 100 Ah/12V Polar Blue Euro (121 100) 121 100 | 4 387 грн. |
TAB Акумулятор автомобільний TAB 100 Ah/12V Polar Blue Euro (121 100) 121 | 4 387 грн. |
TAB 121100 | 4 752 грн. |
Акумулятор автомобільний TAB 100 Ah/12V Polar Blue Euro (121 100) | 4 387 грн. |
Автомобільний акумулятор 100 Ah/12V TAB Polar Blue (0) Euro (121 100) | 5 139 грн. |
TAB Polar Blue Euro 55Ач 12В (121100) | 4 929 грн. |
Автомобільний акумулятор TAB 100 Ah/12V Polar Blue Euro (121 100) | 5 899 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо