Акустична система TAGA Harmony Platinum F-120
Відео 2Фото 5 |
TAGA Harmony Platinum F-120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony Platinum F-120
Усі ціни 18 →Taga Harmony Platinum F-120 Black офіційна гарантія | 32 499 грн. |
Підлогова акустика Taga Harmony Platinum F-120 Wenge | 40 000 грн. |
Taga Harmony Platinum F-120 Wenge офіційна гарантія | 32 499 грн. |
Taga Harmony Platinum F-120 Walnut офіційна гарантія | 32 499 грн. |
Taga Harmony Platinum F-120 Piano Black офіційна гарантія | 42 249 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →