Акустична система TAGA Harmony Platinum S-90SL
Фото 4 |
TAGA Harmony Platinum S-90SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony Platinum S-90SL
Усі ціни 12 →Taga Harmony Platinum S-90 SL Black офіційна гарантія | 6 399 грн. |
Полична акустика Taga Harmony Platinum S-90 SLIM Wenge | 8 000 грн. |
Taga Harmony Platinum S-90 SL Wenge офіційна гарантія | 6 399 грн. |
Taga Harmony Platinum S-90 SL Walnut офіційна гарантія | 6 399 грн. |
Taga Harmony Platinum S-90 SL Piano Black офіційна гарантія | 9 549 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості акустичної системи TAGA Harmony Platinum S-90SL:
- Можливість кріплення на стіну
РекомендуємоПорівняти в таблиці →