Акустична система TAGA Harmony TAV-606 v.3 Set
Відео 1Фото 3 |
TAGA Harmony TAV-606 v.3 Set |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TAV-606 v.3 Set
Усі ціни 57 →Taga Harmony TAV-606 v.3 Set Black официальная гарантия | 21 249 грн. |
Комплект акустики Taga Harmony TAV-606 v.3 Set 5.0 White | 26 999 грн. |
Taga Harmony TAV-606 v.3 Set Black | 27 720 грн. |
Taga TAV-606v.3 Wenge | 22 080 грн. |
Taga TAV-606v.3 Wenge | 22 632 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →