Акустична система TAGA Harmony TAV-806S
Відео 5Фото 4 |
TAGA Harmony TAV-806S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TAV-806S
Усі ціни 15 →Домашній кінотеатр Taga Harmony TAV-806 S/s/c kino kolor wenge | 7 298 грн. |
Taga Harmony HTR-1000CD + TAV-806S | 17 080 грн. |
Taga Harmony TAV-806 S/s/c kino kolor Oak | 9 307 грн. |
Полична акустика Taga Harmony TAV-806S Wenge | 6 000 грн. |
Taga Harmony TAV-806 S/s/c kino kolor wenge | 7 476 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи TAGA Harmony TAV-806S:
- Можливість кріплення на стіну
РекомендуємоПорівняти в таблиці →