Сабвуфер TAGA Harmony TSW-200
Відео 1Фото 4 |
TAGA Harmony TSW-200
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:200 Вт
Частотний діапазон:25 – 250 Гц
Всі характеристики
Характеристики TSW-200
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TSW-200
Усі ціни 6 →Taga Harmony TSW-200 Black офіційна гарантія | 14 249 грн. |
Сабвуфер Taga Harmony TSW-200 Wenge | 18 000 грн. |
Taga Harmony TSW-200 Wenge офіційна гарантія | 14 249 грн. |
Taga Harmony TSW-200 Walnut офіційна гарантія | 14 249 грн. |
Сабвуфер Taga Harmony TSW-200 Walnut | 18 000 грн. |
Сабвуфер Taga Harmony TSW-200 Black | 18 000 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості сабвуфера TAGA Harmony TSW-200:
- Автоматичне відключення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →