Сабвуфер TAGA Harmony TSW-210
Фото 16 |
TAGA Harmony TSW-210
2021 рік
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:200 Вт
Частотний діапазон:28 – 200 Гц
Всі характеристики
Характеристики TSW-210
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TSW-210
Усі ціни 24 →Taga Harmony TSW-210 Black офіційна гарантія | 14 299 грн. |
Сабвуфер активний Taga Harmony TSW-210 Black | 16 006 грн. |
Сабвуфер активний Taga Harmony TSW-210 Wenge | 15 999 грн. |
Сабвуфер активний Taga Harmony TSW-210 Modern Wenge | 14 306 грн. |
Сабвуфер активний Taga Harmony TSW-210 Oak | 14 306 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →