Циркуляційний насос TAIFU 25/60-130 6 м 1 1/2" 130 мм (SD00022964)
1 887 грн. Купити! Насос циркуляційний Taifu 25/60/130Маркетплейс: Rozetka.ua ЛавандинЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
TAIFU 25/60-130 6 м
1 1/2"
130 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:4200 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:93 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики 25/60-130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAIFU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAIFU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації TAIFU 25/60-130
Ціни на TAIFU 25/60-130 |
---|---|---|---|---|
TAIFU 25/40-130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 1 828 грн. | 1 пропозиція | ||
TAIFU 25/40-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 1 857 грн. | 1 пропозиція | ||
TAIFU 25/60-130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 887 грн. | 1 пропозиція | ||
TAIFU 25/60-180 6 м 1 1/2" 180 мм | від 1 917 грн. | 1 пропозиція | ||
TAIFU 25/80-180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 2 084 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →