Вантажна шина Taitong HS202 315/70 R22.5 154M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Taitong HS202 315/70 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taitong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taitong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taitong HS202 315/70 R22.5 154M
Усі ціни 15 →Taitong HS202 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150M | 9 561 грн. |
Taitong HS202 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150M PR20 | 8 546 грн. |
Taitong HS202 (ведущая) (315/70R22.5 154M) | 8 675 грн. |
Taitong HS202 (приводная) 315/70 R22.5 154/150M 18PR | 8 600 грн. |
Вантажна шина TAITONG HS 202 (ведуча) 315/70R22.5 154/150M | 8 313 грн. |
ще 10 пропозицій