Вантажна шина Taitong HS268 8.25 R20 139K
Виберіть розмір вантажної шини
Taitong HS268 8.25 R20 139K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taitong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taitong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taitong HS268 8.25 R20 139K
Усі ціни 17 →Taitong HS268 (універсальна) 8.25 R20 (240 R508) 139/137K | 6 961 грн. |
Taitong HS268 (универсальная) 8.25 R20 139/137K PR16 | 6 225 грн. |
Taitong HS268 (универсальная) 8.25 R20 139K | 6 184 грн. |
Taitong HS268 (универсальная) 8.25 R20 139/137K 16PR | 6 400 грн. |
Грузовые шины Taitong HS268 (универсальная) 8.25 R20 139/137K 16PR 1000557 | 6 388 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Taitong HS268 8.25 R20 139K
Ціни на Taitong HS268 8.25 R20 139K |
---|---|---|---|---|
Taitong HS268 8.25 R20 139K | від 6 136 грн. | 17 пропозицій | ||
Taitong HS268 9 R20 144K | від 7 488 грн. | 11 пропозицій | ||
Taitong HS268 10 R20 149K | від 8 667 грн. | 9 пропозицій | ||
Taitong HS268 11 R20 152K | від 9 464 грн. | 3 пропозиції | ||
Taitong HS268 11 R20 152L | від 10 564 грн. | 1 пропозиція | ||
Taitong HS268 12 R20 156K | від 10 306 грн. | 2 пропозиції |