Матрац Take&Go Slim Roll 180x200
від 7 758 до 7 981 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:висока (5) Навантаження:до 90 кг Висота:15 см |
Модифікації Take&Go Slim Roll 17
Характеристики
Take&Go Slim Roll 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Take&Go 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Take&Go.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Take&Go Slim Roll 180x200
Матрас Take&Go Slim Roll 180х200 + наматрасник в подарок | 7 758 грн. |
Матрац безпружинний Slim Roll 180x200 | 7 758 грн. |
Матрац Take&Go Slim Roll 180x200 см (3008071802001) | 7 981 грн. |
Закрити
Рекомендуємо