Ваги Tanita BC-731
Відео 5Фото 3 |
Tanita BC-731 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tanita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tanita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tanita BC-731
Ваги-аналізатори TANITA BC-731 (чорний) | 2 730 грн. |
Ваги-аналізатори TANITA BC-731 (білий) | 2 730 грн. |
Терези-аналізатори складу тіла Tanita BC-731 White | 3 221 грн. |
Терези-аналізатори складу тіла Tanita BC-731 Black | 3 221 грн. |
anonim
29 жовтня 2018, 13:49
Ошибка #
После замены батареек пишет на экране er3 и выключается. Что делать?
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →