Ваги Tanita UM-076
Tanita UM-076 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tanita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tanita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tanita UM-076
Ваги-аналізатор Tanita UM-076 | 1 974 грн. |
Весы-анализатор состава тела Tanita UM-076 (TA-UM-076-white), белый | 1 974 грн. |
Віси-аналізатори складу тіла Tanita UM-076 White | 2 329 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →