Акустична система Tannoy Platinum F6
Відео 6Фото 9 |
Tannoy Platinum F6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tannoy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tannoy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tannoy Platinum F6
Усі ціни 12 →Tannoy Platinum F6 Black офіційна гарантія | 27 999 грн. |
Акустична система Tannoy Platinum F6 White | 29 999 грн. |
Підлогова акустика Tannoy PLATINUM F6 White | 33 820 грн. |
Tannoy Platinum F6 White | 28 499 грн. |
Фронтальні акустичні колонки Tannoy Platinum F6 White | 17 899 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →