Сумка дорожня Tatonka Barrel XL
Відео 3Фото 18 |
Tatonka Barrel XL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka Barrel XL
Усі ціни 6 →Сумка дорожная/спортивная Tatonka Barrel (110л), черная 1954.040 90-1232-b | 6 804 грн. |
Сумка Tatonka Barrel XL, Black TAT 1954.040 | 6 804 грн. |
Сумка Barrel Xl Black (TAT 1954.040) | 6 804 грн. |
Дорожня сумка TATONKA Barrel 110 л XL Black (TAT 1954.040) TAT 1954.040 | 6 804 грн. |
Сумка Tatonka Barrel XL, Blue TAT 1954.010 | 6 804 грн. |
Дорожня сумка Tatonka Barrel XL 110л Blue (TAT 1954.010) TAT 1954.010 | 6 804 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tatonka Barrel XL
Ціни на Tatonka Barrel XL |
---|---|---|---|---|
Tatonka Barrel XS | від 3 990 грн. | 3 пропозиції | ||
Tatonka Barrel S | від 4 788 грн. | 3 пропозиції | ||
Tatonka Barrel M | від 5 586 грн. | 6 пропозицій | ||
Tatonka Barrel L | від 6 006 грн. | 7 пропозицій | ||
Tatonka Barrel XL | від 6 804 грн. | 6 пропозицій | ||
Tatonka Barrel XXL | від 7 602 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →