Рюкзак Tatonka Storm 20 Recco 20 л
Фото 30 |
Tatonka Storm 20 Recco |
|
Вбудований відбивач RECCO.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka Storm 20 Recco 20 л
Усі ціни 21 →Рюкзак Tatonka Storm 20 Red Brown (TAT 1531.254) 4013236001501 | 4 620 грн. |
Рюкзак Tatonka Storm 20, Ocean Blue TAT 1531.065 | 4 620 грн. |
Рюкзак Storm 20 Red Brown (TAT 1531.254) | 4 620 грн. |
Туристичний рюкзак Tatonka Storm 20 Red Brown (TAT 1531.254) TAT 1531.254 | 4 620 грн. |
Рюкзак Tatonka Storm 20 Ocean Blue (1033-TAT 1531.065) | 4 620 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →