Змішувач TAU SD-1B143C
TAU SD-1B143C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAU SD-1B143C
Усі ціни 15 →Смеситель для раковины Tau SD-1B143C | 713 грн. |
Смеситель TAU SD-1B143C (9804100) 9804100 | 740 грн. |
Змішувач TAU SD-1B143C (9804100) 9804100 | 733 грн. |
Змішувач для кухні Tau SD-1B143C | 733 грн. |
TAU Змішувач TAU SD-1B143C (9804100) 9804100 | 733 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →