Змішувач TAU SE-4B445C
Фото 6 |
TAU SE-4B445C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAU SE-4B445C
Усі ціни 7 →Змішувач для кухонної мийки TAU SE-4B445C | 1 069 грн. |
Кухонний Змішувач-кран TAU SE-4B445C | 1 069 грн. |
Змішувач для кухні кухонний гусак вухо SE 40 на гайці TAU (SE-4B445C) (OPT | 1 197 грн. |
Змішувач для кухні кухонний гусак вухо SE 40 на гайці TAU (SE-4B445C) TR98 | 1 219 грн. |
Змішувач для кухні кухонний гусак вухо SE 40 на гайці TAU (SE-4B445C) (OPT | 1 208 грн. |
Змішувач SE 40 для кухні гусак вухо лат. шток на гайці TAU (SE-4B445C) | 1 069 грн. |
Змішувач для кухні Tau SE-4B445C 9807140 | 1 069 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →